Vyhledat
  • anemaryfashion

STRIPES: Ako vykročiť do jesene štýlovo a pohodlne

Jeseň. Múza básnikov. Počas svojich stredoškolských čias som milovala umelecké opisy jesene. Všetky ročné obdobia ma nadchýnajú, ale jeseň je výnimočná o čosi viac. Premenlivá, niekedy možno trochu melancholická. No aj kráčať jesenným mestom v rannej hmle má svoje čaro. Najmä keď túto jesennú atmosféru doladíme správnym oblečením.

Kolekcia Stripes má čo ponúknuť aj do jesenných ulíc. Štýlové úpletové modely v tlmených, ale nápaditých jesenných farbách – horčicovej, bordovej, tmavomodrej, jemne vyvážené čiernou. Odštartujte so mnou jeseň v niektorom z týchto štyroch outfitov, ktoré si môžete pozrieť vo video lookbooku. Budete sa cítiť pohodlne a zároveň štýlovo. Ideálna kombinácia na každodenné nosenie.

Horčicové maxi šaty svojím voľným strihom ešte spomínajú na slobodu letných dní, no zároveň farebne ladia s padajúcim lístím. Vtipne naznačený odopínateľný golier, robí z týchto šiat pohodový model, za ktorý sa však nebudete hanbiť ani na formálnejších príležitostiach. K teniskám aj čižmičkám. Športovo aj elegantne. A v týchto šatách na veľkosti naozaj nezáleží – od S až po XL.

Bordové úpletové šaty, strihnuté v páse, s dvojitou sukňou. Vôňa vinobrania, uvoľnená atmosféra, padnúci rolák ku krku a navyše výborne zamaskujú nejaké to kilečko. ;-) Šaty do pohody, ba aj nepohody, ak by sa príliš rozfúkalo, stačí prehodiť asymetrické pončo, ktoré je špeciálnym kúskom kolekcie. Vytvorila som ho bez strihu, aranžovaním na figuríne. Spolu tak vytvárajú dizajnový set, ktorý osvieži každý jesenný šatník.

Tmavomodrý komplet. Veľmi žiadaný kúsok jesenného výberu. Tvoria ho rolákové body s dvojitou vrstvou materiálu, ku ktorým som doladila široké trištvrťové nohavice s gumkou v páse, ktoré sadnú každému. Keď sa ochladí, vrstvy sa zídu. Navyše pohodlný, ležérny strih poteší nie len na voľný čas. Iné, netradičné, prekvapivé. Komplet má svoju gráciu a využijete ho na rôzne príležitosti.

Pruhované čierno-biele legíny doplnené bordovým rolákom s vysokými rázporkami. Odvážnejší model pre krásne tvarovanú postavu. Rolák má efektne predĺžený predný aj zadný diel, vďaka čomu pôsobí ako šaty. Štýlové a ultra pohodlné. V jesenných uliciach stopercentne spôsobí rozruch! 

Aj na jeseň fandíme „teplákovej kultúre“, o ktorej sme už písali v predchádzajúcom žurnáli. Nie je predsa dôvod, aby sme si dni v práci či škole nemohli spríjemniť módou, ktorá sa rovná pohodliu, ale nezaostáva za ňou ani štýl a elegancia.


Dress: Anemary fashion design Photo: Kristína Brezinová Rídekyová Model: Marianna Lörinczová Muah: Natália Bartová Accesories: Šik in the City Cinematography: Pavol Brezina Color grading: Pavol Brezina Music composition: Pavol Brezina Mix and master: Pavol Brezina 


8 zobrazení

anemary fashion |  modna tvorba | Slovensko

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now