Vyhledat
  • anemaryfashion

Nie je tričko ako tričko

Hlavne, ak sa rozprávame o jednom a tom istom, ktoré sa dá uviazať na niekoľko spôsobov.

Dá sa nosiť na športovo aj elegantne, k nohaviciam, rifľovým šortkám, ale aj sukni s vysokým pásom či nízkej bedrovej.


Oversize viazacie tričko s predĺženými krátkymi rukávmi v lete poteší. A ak je ušité z kvalitného materiálu, v našom prípade zo splývavého, príjemne mäkkého bambusového úpletu, o to lepšie. Tento materiál jednoducho dýcha, príjemne hladí a ocenia ho predovšetkým alergici a majitelia citlivej pokožky. Bambus je antibakteriálny a prirodzene saje. 

Vybrala som pre vás tri farby – staroružovú, pásikavú krémovo-modrú a zelenožltú.

Dopĺňajú moju kolekciu Stripes, preto ho viete ľahko kombinovať či už s ružovými nohavicami alebo legínami a na bežný deň výborne vyznie ku klasickým krátkym či dlhým rifliam v rôznych farbách.

V duchu slowfashion som tričko navrhla tak, aby vás tak ľahko neomrzelo a vďaka postranným cípom ste si ho mohli uviazať na takmer 20 spôsobov. Kreativite sa medze nekladú a určite si vymyslíte svoje vlastné viazania. Mary (modelka), Kristína (fotografka) a Naty (vizážistka) spolu nafotili niekoľko typov a musím uznať, že ma milo prekvapili.

Photo: Kristína Brezinová Rídekyová Dress: Anemary fashion Model:Marianna Lörinczová Muah: Natália Bartová Doplnky: Šik in the City

7 zobrazení

anemary fashion |  modna tvorba | Slovensko

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now